Konto bankowe dla młodzieży - mBank

Okazuje się, że spora część nastolatków chce już mieć swoją pierwszą prawdziwą kartę płatniczą, pierwsze konto bankowe. Argument zawsze ten sam - ktoś z kolegów/koleżanek ma. I tu nawet nie chodzi o sam fakt "szpanowania". Młodzież ma ciągle ten sam problem: zbieranie drobniaków porozwalanych po całym plecaku, by kupić pączka, chipsy i inne smakołyki.

Pewnie sam widziałeś nie raz, jak ktoś szuka 10 groszy, a przecież miał to w tej przegródce plecaka, albo w tej kieszonce spodni/kurtki... Odwieczne szukanie...

Dało mi to do myślenia.

Nastolatku to jest czas na twój bank.


- Konto jest dla młodzieży w wieku 13 - 18 lat;
- do 20. roku życia masz BEZWARUNKOWE 0 zł za otwarcie i prowadzenie konta;
- do 20. roku życia masz 0 zł za płatności kartą;
- Karta do konta wygląda tak jak ty chcesz. To TY sam robisz zdjęcie, które znajdzie się na zewnętrznej stronie karty;
- dzięki korzystaniu z konta w mBanku korzystasz ze zniżek i okazji np. 10% zniżki w wybranych sklepach stacjonarnych Levi`s czy 10% zniżki za zakup biletów i przekąsek w kinach Cinema City. Fajnie co?

Nie czekaj, załóż konto przeznaczone wiekowo dla siebie i w pełni ciesz się wolnością.
Nie będziesz musiał codziennie prosić rodziców o drobne.
Będziesz mieć je na koncie.
To też ułatwi życie rodzicom. Przeleją ci raz pieniądze na cały miesiąc i z głowy.
Ty zaś nauczysz się nimi dysponować, nauczysz się także oszczędzać.

Wypełnij <<< tutaj >>> wniosek w mBanku i ciesz się swoim pierwszym darmowym kontem bankowym.Skąd wiem, że młodzież chce tego?
Codziennie na tygodniu zaprowadzam i obieram córkę z przedszkola. Przedszkole położone jest obok szkoły podstawowej i gimnazjum. Nie ukrywam, podsłuchuję rozmowy starszych dzieciaków - młodzieży. Lubię wiedzieć, co jest teraz na topie, czym się zajmują, jakie mają problemy. Jednym uchem jestem przy nich, a drugim ogarniam moje dzieci bawiące się na przyległym do budynków placu zabaw. Na razie mam dwójkę, w tym jeden towarzysz życia zbyt młody na edukację, ale... czas szybko leci. Za kilka lat one będą mieć takie same problemy.


Komentarze

  1. Ten komentarz został usunięty przez autora.

    OdpowiedzUsuń
  2. Ja bym jeszcze od siebie dodała konto dla studentów. Moja córka w ostatnim czasie zrobiła sobie fajną kartę walutową https://www.igoriacard.com/anonimowa-karta-dla-studentow/ która przyda jej się nie tylko na studiach. Będzie mogła jej używać za każdym razem jak tylko wyjedzie za granicę.

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

Lista darmowych pożyczek chwilówek. RRSO% dla pierwszej pożyczki

Pożyczka dla zadłużonych, ze złą historią, ze złymi bazami, na świadczenia rodzinne, 500+

Na różne problemy - różne rozwiązania