200 zł do Empiku z kartą kredytową

W trakcie dodawania kilku najbliższych postów przedstawię Tobie bonusy, jakie otrzymasz biorąc kartę kredytową. 

Jak to wygląda w przypadku BGŻ BNP PARIBAS? Otóż bank proponuje 200 zł do sklepu empik. com. Bonus ma postać e-kodu. Warunkiem jego otrzymania jest wykonanie transakcji kartą. Łączna kwota operacji nie może być niższa niż 1000 zł w okresie dwóch pierwszych miesięcy kalendarzowych, które są liczone od dnia zawarcia Umowy o Kartę. Oczywiście wszystko musi być w czasie trwania danej akcji.O kartę może ubiegać się każdy pełnoletni człowiek. Podstawowym warunkiem jest zawarcie z bankiem umowy. Ponadto trzeba wyrazić standardowe zgody na przetwarzanie danych osobowych przez Bank oraz na wysyłanie reklam usługodawcy na podany email. Wycofanie zgody pozbawia uprawnień na otrzymanie vouchera. Ponadto klient musi terminowo spłacać swoje zobowiązania wobec Banku, a w okresie 12 miesięcy poprzedzającym dzień zawarcia umowy jak i do końca okresu trwania promocji - nie miał innej umowy o kartę kredytową, nie rozwiązał/ odstąpił od /wypowiedział jej. Oczywiście zawarta z Bankiem umowa o kartę musi być ważna, a sam klient nie może być pracownikiem tego Banku.

Voucher do Empiku jest do odebrania na platformie mambonus.pl. Oczywiście wcześniej trzeba tutaj się zarejestrować. Nagroda jest aktywna w ciągu 5 dni roboczych od daty zaksięgowania zrealizowanych transakcji na łączną kwotę minimum 1000 zł. Pewnie domyślasz się, że możesz otrzymać tylko jedną nagrodę.

Dodatkowo do zgarnięcia jest jeszcze 5000 punktów. Wystarczy, że w drugim miesiącu, następującym po miesiącu, w którym została zawarta Umowa z bankiem o kartę - wykonasz 4 transakcje tą kartą na kwotę minimum 50 zł. Punkty wpadną na twoje konto mambonus.pl najpóźniej do końca trzeciego miesiąca od podpisania umowy. Wszystko to jest w ramach programu lojalnościowego mamBonus. Dodatkowo wydajesz 1 zł - otrzymujesz 2 pkt. Nagrodę za punkty możesz odebrać w ciągu trzech lat od momentu ich naliczenia. Jeśli na koncie mamBonus zgromadziłeś za małą ich liczbę - dopłacić z własnej kieszeni, a otrzymasz to, co chciałeś.

Jesteś zainteresowany voucherem do Empiku - wypełnij tutaj wniosek o kartę.
Promocja ważna do 31 grudnia 2017 r. i dotyczy wyłącznie nowych klientów.

RRSO dla tej karty kredytowej wynosi 14,42%.


Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Lista darmowych pożyczek chwilówek. RRSO% dla pierwszej pożyczki

Pożyczka dla zadłużonych, ze złą historią, ze złymi bazami, na świadczenia rodzinne, 500+

Na różne problemy - różne rozwiązania