Odbierz Voucher 400 zł do Allegro

Kolejny bonus proponuje tym razem Bank City Handlowy. Promocja dotyczy nowych klientów, którzy do 31 stycznia 2018 roku podpiszą umowę z bankiem o kartę kredytową. RRSO wynosi 10,47%.

Aby otrzymać kartę musisz spełnić kilka warunków:
1) skończone 21 lat (tak samo w przypadku firm);
2) Twój dochód netto, czyli na rękę, nie może być niższy niż 1200 zł;
3) u obecnego pracodawcy musisz pracować minimum 3 miesiące (działalność gospodarcza minimum 2 lata);
4) od 1 stycznia 2015 r. nie posiadasz głównej karty kredytowej w tym banku;
5) nie jesteś pracownikiem banku i spółek zależnych od banku (umowy cywilnoprawne też dyskryminują);
6) nie jesteś członkiem władz banku;
7) nie brałeś udziału przy tworzeniu tej oferty;
8) nie masz statusu dewizowego nierezydenta;
9) nie możesz być obywatelem lub rezydentem podatkowym USA;
10) trzeba wypełnić wniosek :)


Doradca z banku oddzwoni do Ciebie. Zbada twoją zdolność kredytową. Zostaniesz poproszony o przesłanie dokumentu dochodowego. Nie musi to być skan umowy o zatrudnienie. Wystarczy wyciąg z kąta. Pozytywna ocena zdolności kredytowej oznacza wydanie karty kredytowej przez Bank Handlowy.

Po otrzymaniu karty w ciągu dwóch miesięcy od podpisania umowy musisz zalogować się, chociaż raz, do serwisu internetowego Citibanku. W tym samym czasie trzeba dokonać transakcji na minimum 1000 zł. Jeżeli spełnisz te dwa warunki do końca drugiego miesiąca od podpisania umowy o kartę - otrzymasz voucher w wysokości 400 zł na zakupy do Allegro. Nagrodę dostaniesz raz w trzecim miesiącu.

Warto dodać, że masz gwarancję braku opłaty rocznej. Naliczą tylko odsetki zgodnie z RRSO 10,47%. Powiadomienia sms są darmowe. Zawsze będziesz wiedzieć, gdzie wydałeś pieniądze, jakie jest twoje zadłużenie, a jak zapomnisz spłacić - otrzymasz darmowe przypomnienie.

Ważne!!!
Voucher ma termin ważności. Możesz go wykorzystać przez 4 miesiące od daty otrzymania wiadomości z systemu bankowości elektronicznej Citibank Online. Numer Vouchera podajemy w koszyku zakupowym w miejscu "masz kod rabatowy". Jeżeli wydasz mniej niż wartość bonusu - reszty nie otrzymasz reszty w gotówce. Jeżeli Twoje zakupy będą wyższe niż 400 zł - dopłacasz z "własnej kieszeni". Zwrot/reklamacja towaru kupionego na Voucher powoduje zwrot wydanej kwoty. Oczywiście w takiej samej formie, w jakiej nastąpiła zapłata.

Zainteresowany? Wypełnij tutaj wniosek i już w styczniu 2018 r. ciesz się darmowymi zakupami w serwisie Allegro.


Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Lista darmowych pożyczek chwilówek. RRSO% dla pierwszej pożyczki

Pożyczka dla zadłużonych, ze złą historią, ze złymi bazami, na świadczenia rodzinne, 500+

Na różne problemy - różne rozwiązania