Odbierz nowy smartfon LG K4 LTE Dual (2017)

Innym bonusem od Banku CityHandlowy jest nowy model smartfona LG K4 LTE Dual (2017). Promocja dotyczy nowych klientów, którzy do 30 listopada 2017 roku podpiszą umowę z bankiem o kartę kredytową. RRSO wynosi 10,47%[1].Aby otrzymać kartę musisz spełnić kilka warunków:
1) skończone 21 lat (w przypadku firm - 25 lat);
2) Twój dochód netto, czyli na rękę, nie może być niższy niż 1200 zł;
3) u obecnego pracodawcy musisz pracować minimum 3 miesiące (działalność gospodarcza minimum 2 lata);
4) od 1 stycznia 2015 r. nie posiadasz głównej karty kredytowej w tym banku;
5) nie jesteś pracownikiem banku i spółek zależnych od banku (umowy cywilnoprawne też dyskryminują);
6) nie jesteś członkiem władz banku;
7) nie brałeś udziału przy tworzeniu tej oferty;
8) nie masz statusu dewizowego nierezydenta;
9) nie możesz być obywatelem lub rezydentem podatkowym USA;
10) trzeba wypełnić wniosek :)

Standardowo doradca z banku oddzwoni do Ciebie. Przyjrzy się twojej zdolność kredytowej. Zostaniesz poproszony o przesłanie dokumentu dochodowego. Nie musi to być skan umowy o zatrudnienie. Wystarczy wyciąg z kąta. Pozytywna ocena zdolności kredytowej oznacza wydanie karty kredytowej przez Bank Handlowy.

Po otrzymaniu karty w ciągu trzech miesięcy od podpisania umowy musisz zalogować się, chociaż raz, do serwisu internetowego Citibanku. Ponadto w pierwszym, drugim i trzecim miesiącu trwania umowy musisz wykonać po 5 transakcji. Czyli w sumie ma być ich 15. Nie mniej.

Jeżeli spełnisz warunki - to już w czwartym miesiącu otrzymasz smartfon o wartości 499 zł brutto. Telefon trafi do ciebie na podany adres korespondencyjny w ciągu 30 dni od wysłania przez Bank wiadomości elektronicznej potwierdzającej jego przyznanie.

Nie możesz wybrać koloru smartfona. Nie możesz wypłacić jego równowartości w formie pieniężnej. Nie możesz wymienić go na inną nagrodę. Możesz zrezygnować z niej, ale też nie dostaniesz jego równowartości.

Nagroda jest objęta gwarancją. Tradycyjnie 24 miesiące. Gwarancja jest realizowana na podstawie protokołu wydania smartfona z magazynu .

Dodam, że telefon - czyli twój bonus - jest wolny od podatku dochodowego od osób fizycznych.

Zainteresowany? Wypełnij tutaj wniosek i już w marcu 2018 r. ciesz się nowym telefonem LG K4 Dual.

[1] Warto dodać, że masz gwarancję braku opłaty rocznej. Naliczą tylko odsetki zgodnie z RRSO 10,47%. Powiadomienia sms są darmowe. Zawsze będziesz wiedzieć, gdzie wydałeś pieniądze, jakie jest twoje zadłużenie, a jak zapomnisz spłacić - otrzymasz darmowe przypomnienie.

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Lista darmowych pożyczek chwilówek. RRSO% dla pierwszej pożyczki

Pożyczka dla zadłużonych, ze złą historią, ze złymi bazami, na świadczenia rodzinne, 500+

Na różne problemy - różne rozwiązania