BGŻ BNP PARIBAS z bonem 150 zł do Biedronki


Dla wszystkich, co lubią robić zakupy w Biedronce!
Bank BGŻ BNP PARIBAS rozdaje bony na zakupy w tym sklepie. Wartość 150 zł.
Na drodze nie leży, a konto bankowe osobiste jest darmowe. Jeżeli chcesz otrzymać bonus to musisz się śpieszyć. Dlaczego? Do rozdania jest tylko 1500 bonów o wartości 150 zł. Kto pierwszy ten lepszy.

Aby odebrać bon trzeba:
1) zarejestrować się w promocji. Ostateczny termin 18 marzec 2018 r.
2) otwórz Konto Optymalne razem z kartą debetową;
3) podpisz umowę ramową do końca marca 2018 r.;
4) w każdym z miesięcy: kwiecień, maj, czerwiec - zapewnij wpływy na konto w wysokości minimum 1000 zł;
5) w każdym z miesięcy: kwiecień, maj, czerwiec - dokonaj transakcji bezgotówkowych kartą debetową za minimum 200 zł. Czyli jak kupujesz chleb, masło itd. płać za to używając karty. Nawet nie wiesz, jak szybko spełnisz ten warunek.
6) w każdym z miesięcy: kwiecień, maj, czerwiec - wykonaj chociaż jeden przelew aplikacją GOmobile. Czyli na przykład zapłać przelewem Internetowym za swoje zakupy w sieci, czy opłać rachunek za prąd/gaz/wodę/telefon itd.
7) być nowym klientem banku;
8) nie posiadać żadnego konta osobistego w tym banku w ciągu 36 miesięcy poprzedzającym datę złożenia wniosku;
8) mieć skończone 18 lat;
Dla mnie nie jest to nic wyjątkowego. Normalne korzystanie z konta. I tak płacę przez Internet za zakupione towary. I tak płacę kartą za zakupy w sklepach stacjonarnych. Mało tego, robię zakupy w Biedronce. Więc dlaczego miałabym nie skorzystać z darmowych 3 bonów po 50 zł. Na drodze nie leżą.

Tak dobrze przeczytałeś, Nagrodą są trzy bony, każdy o wartości 50 zł. Wykorzystać je można w okresie od 29 czerwca 2018r. do 28 czerwca 2019 r. Pierwszy bon po spełnieniu wymagań na miesiąc kwiecień otrzymasz na email podany przy rejestracji nie później niż do 18 czerwca 2018 r. Drugi bon po wypełnieniu warunków w maju otrzymasz do 18 lipca 2018 r. Trzeci bon organizatorzy prześlą do 17 sierpnia br.

Trochę inaczej wygląda przekazanie bonów za pośrednictwem SMS. Za kwiecień (oczywiście po spełnieniu warunków - tutaj nic się nie zmieniło) do 29 czerwca 2018r. Za maj do 31 lipca br, zaś za czerwiec do 31sierpnia 2018r.

Bony zwolnione są z podatku.

Dodatkowo do Konta Optymalnego przypięta jest jeszcze jedna promocja. Możesz odebrać nawet do 300 zł. Trzeba przystąpić do promocji "Mobilna Premia 2" podczas wypełniania wniosku, wykonywać mobilne transakcje aplikacją (GOmobile, Android Pay, Master Pass). Można odebrać premię w wysokości 1 zł za Transakcji Mobilne. Maksymalnie 25 zł miesięcznie, przez 12 miesięcy od otwarcia konta.

Jest to bardzo fajna propozycja dla osób lubiących zakupy w Biedronce. Zwłaszcza, że można potraktować to jako darmowe zakupy lodów, soków, wód podczas upalnego lata. Pomyśl teraz o gorących dniach 2018 r. Zarejestruj się w programie, a pierwszy bon odbierz już w czerwcu. To nie daleko. Mamy marzec. Szybko zleci, a bon się przyda.

Sama rejestracja odbywa się na stronie organizatora konkursu <<<<tutaj>>>>.


Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Lista darmowych pożyczek chwilówek. RRSO% dla pierwszej pożyczki

Pożyczka dla zadłużonych, ze złą historią, ze złymi bazami, na świadczenia rodzinne, 500+

Na różne problemy - różne rozwiązania